Obsah fóra   FAQ  
  Přihlásit se
Obsah fóra
 • Fórum
  Témata
  Příspěvky
  Poslední příspěvek
 • Chci se registrovat na Kejřák.cz - plný přístup
  Pokud vlastníte nebo si pronajímáte bytovou jednotku v rezidenčním areálu Kejřův park 1/2 či Kejřův mlýn, můžete se zaregistrovat pro zobrazení všech diskuzních sekcí právě zde. Vztah k bytové jednotce bude před vytvořením účtu ověřen a registrace potvrzena administrátorem. V případě problémů piště na e-mail správce: admin(zavináč)kejrak(tecka)cz.

  Diskuzní fórum je v současně době podporováno Výbory SVJ KP1, KP2. Výbor SVJ KM se k používání diskuzního fóra aktivně nepřihlásil.

  Pokud si nemůžete vzpomenout na heslo, prosíme o jeho obnovu na následující adrese: http://bit.ly/heslo. Pokud si nemůžete vzpomenout ani na přihlašovací jméno, či registrační e-mail, prosíme, kontaktujte správce na e-mailu admin(zavináč)kejrak(tecka)cz, který Vám zašle chybějící přístupové údaje.

Kdo je online

Celkem je online 4 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 4 návštěvníků (Tato data jsou založena na uživatelích, kteří byli aktivní za posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 802 uživatelů dne 22 kvě 2024, 18:56

Registrovaní uživatelé: Žádní registrovaní uživatelé
Legenda: Administrátoři, AVEMA Praha, KP1: Nájemník, KP1: Vlastník, KP1: Výbor SVJ, KP2: Nájemník, KP2: Vlastník, KP2: Výbor SVJ

Statistiky

Celkem příspěvků 1123 • Celkem témat 352 • Celkem členů 200 • Nejnovějším uživatelem je ######